• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Web Tasarım & Yazılım Uygulama
Web Sitesi Tasarımı firmaları arasında müşteri beklentisine en uygun web sitesini yapmak konusunda iddialı bir web tasarım firmasıyız.
Web Tasarım & Yazılım Uygulama

Web sitesi tasarımı konusunda 10 yılı aşkın tecrübemizle aşağıda bulunan konularda hizmet vermekteyiz, Beklentiniz iyi bir web sitesi ise sizide müşterilerimiz arasında görmekten büyük memnuniyet duyarız.

 

İyi bir Web Sitesi Tasarımı için 6 kural  :
1- Web Tasarımının Erişilebilir olması
2- Web Tasarımının Doğru Görüntülenebilmesi
3- Web Tasarımının Hızlı Yüklenebilmesi
4- Web Sitesinin Arama Motoru Uyumlu Olması ( SEO, Arama Motoru Optimizasyonu )
5- Web Tasarımının Kolay Yönetilebilir olması
6- Web tasarımının Güncel olması

 

1- Web Sayfanızın Erişilebilir olması:
Sizin için yaptığımız web tasarımı iyi bir programlama altyapısına sahip olup, iyi bir hosting alanı üzerinden yayınlıyoruz. Web sayfanız kesintisiz olarak ziyaretçilerinizin erişimine izin verecektir. Ziyaretçileriniz hangi saat ve hangi bölgeden web sitenizi ziyaret edeceği belli olmadığından her türlü durumda web sayfanız ziyaretçi erişimine açık olacaktır. Bu konuda gerekiyorsa farklı lokasyonlarda bulundurulacak sunucular üzerinden web sitesinin yayınlanması sağlanacaktır.

 

2- Web Sayfanızın Doğru Görüntülenmesi:
Web tasarımı gelişen teknoloji odaklı olduğundan sürekli güncellenen çözünürlükteki ve farklı ölçülerdeki cihazlarda uygun şekilde görüntülenebilecek şekilde web sitenizi tasarlıyoruz. Web sayfanız tablet, mobil cihazlar ve PC lere uyumlu bir şekilde görüntülenebilir yapıda olacaktır. Bu konuda web sayfanız için mobil tasarım yapılabileceğimiz gibi Responsive Tasarımla da sitenize büyük başarı sağlayabiliriz.

 

3- Web Sayfanızın Hızlı Yüklenebilmesi:
Web Tasarımının hızlı görüntülenebilmesi ( Yüklenebilmesi ) hosting alanı, programlama alt yapısı ve tasarım öğeleri ile alakalı kapsamlı bir konudur. Web sitesi hızı için web tasarımında kullanılan tüm görseller mutlaka optimize edilerek web tasarımına entegre edilmelidir. Programlama konusunda ise çok sorgudan kaçınan standartlara uygun bir programlama tercih edilmelidir. Bu iki kriter de uygun olarak hazırlandıktan sonra iyi bir hosting alanı üzerinden web tasarımı yayınlanmalıdır. İyi hosting alanı, erişim hızı ve bant genişliği açısından yüksek değerlere sahip hosting alanı olarak ifade edilebilir. Web tasarımı hızını online olarak kontrol ederek gereken iyileştirmeler ile web sitenizin hızını artırmanız mümkündür, web sitesi hız testi için web sitesi hızı ile alaklı hazırlanmış sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

4- Web Sayfanızın Arama Motoru Uyumlu Olması:
Web tasarımı en ekonomik ve en etkili pazarlama araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Web tasarımının iyi ve etkili bir pazarlama aracı olabilmesinin yolu ise arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan arama motoru uyumu ile sağlanmaktadır. Arama motoru uyumu yada optimizasyonu olarak ülkemizde en çok kullanılan Google arama motorudur. Google arama motoru optimizasyonu için ise google SEO kriterlerini içeren doküman kullanılmalı, black hat seo olarak da adlandırılan ve cezalandırılmaya sebep olmakta ve arama sonuçlarından çıkarılmaya sebep olmaktadır. 

 

5- Web Sitesi Tasarımının Kolay Yönetilebilir olması:
Web tasarımı sürekliliği olan ve sürekli geliştirilerek kullanılan bir çalışmadır. Hazırlandıktan sonra da web tasarımı üzerinde sürekli olarak düzenleme yapılması zorunluluk halindedir. Bu nedenle sizin için tasarladığımız, web sitenizle birlikte kolayca kullanılabilen bir yönetim paneli olan TIWPANEL panelini kullanacaksınız. Web sitenizi  TIWPANEL yönetim paneli üzerinden web sitesinizde ihtiyaç duyulabilecek her türlü içerik güncellemesini kolayca yapılabileceksiniz. TIWPANEL yönetim paneli, temel bilgisayar kullanım beceresine sahip tüm kullanıcılar kolayca kullanabilir şekilde tasarlandı. Ek yada ekstra bir niteliğe ihtiyaç duyulmamaktadır.

 

TIW BİLİŞİM olarak web tasarımı yönetimi için kullanmakta olduğumuz TIWPANEL yönetim paneli tamamı şirketimiz tarafından geliştirilmiş, % 100 Türkçe ve çok kolay bir kullanıma sahip bir yönetim panelidir.

 

6- Web Sitesinin Güncel Olması:
Web sayfanızın ziyaretçilere eski eksik bilgi sunmaması için güncel bir içeriğe sahip olması gerekir. Özellikle web tasarımlarında haber ve duyurular bölümünde yayınlanan ilanlarda eski tarihli ilan ve duyurular kullanıcıların içeriğin eski olduğu bu nedenle de yanlış olabileceği izlenimi uyandırmaktadır. Güncel ve doğru olmayan içerik ziyaretlerin kısalmasına sebep olur. Aynı zamanda arama motorları içinde önemli bir kriter web tasarımı içeriğinin güncel olmasıdır. Bu bilinçle sayfanızın en güncel şekilde kalması için sizlere desteklerimizi kesintisiz sunuyoruz.

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.