• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Sosyal Medya Yönetimi
Çalıştığımız markalar sosyal medya reklamları sayesinde %80’e varan oranlarda yeni müşteri buluyor ve satışlarını arttırıyor. Gelin müşteri bulmanızı kolaylaştıralım.
Sosyal Medya Yönetimi

Çalıştığımız markalar sosyal medya reklamları sayesinde %80’e varan oranlarda yeni müşterilerini buluyor ve satışlarını arttırıyor. Sizlerin de sosyal medya reklamlarınızı yöneterek yeni müşteri bulmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

TİW BİLİŞİM OLARAK MARKANIZIN DİJİTAL İLETİŞİM STRATEJİLERİNİ GELİŞTİRİYORUZ

» Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların analizini yaparız.

» Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

» Markanın dijital iletişim stratejisini geliştiririz.


Sosyal Medya Yönetim Sürecimiz
ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR YENİ MÜŞTERİLERİNİ, %80’E VARAN ORANLARDA SOSYAL MEDYADAN BULUYOR

1-    Planlama

» Markanız için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.

» İçerik planları daima bir ay önceden hazırlanarak yeni ayın ilk gününe tüm içeriklerimiz firmanız tarafından da görülmüş ve onaylanmış olarak hazırdır.

» Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) markanızla ilişkili özel içerikler oluşturulur. Real-time adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması sağlanır.

» Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluştururuz.

 

2-    TASARIM

» Aylık olarak hazırlanan içerik planlarımız doğrultusunda aylık olarak görsel çalışmalarımız hazırlanır.

» İçeriklerle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlanır.

» Sosyal medyada insanların çoğu zaman içerikten önce görsele baktığı düşünüldüğünde başarılı bir görselin markanızın en büyük destekçisi olduğunu unutmayın.

 

3-    Takip

» Markanızın yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

» Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada markanız hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile taranarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlarız.

» Potansiyel müşteriniz olabilecek kişilerle iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasını sağlarız.

» Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planlarımızı yaparız.

 

4-    Rapor

» Aylık olarak markanızın tüm sosyal ağlardaki takipçi/ etkileşim/ içerik/ itibar raporlaması yapılır.

» Yarışma ve kampanyalar sonrası detaylı raporlarla yarışmanın markanıza etkileri incelenir.

 

5-    Reklam

» Çalıştığımız markalar sosyal medya reklamları sayesinde %80’e varan oranlarda yeni müşterilerini buluyor ve satışlarını arttırıyor.

» Markanızın ve/ veya ürünlerinizin sosyal medyada daha geniş kitlelere ulaşması, potansiyel müşterilere doğrudan erişmek için Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve Youtube’da çeşitli reklam kampanyaları düzenleriz.

» Uzman ekibimizce tasarlanan reklamlarla, reklam maliyetleriniz minimum düzeye çekilerek var olan bütçe ile çok daha geniş ve etkili kitlelere ulaşmanızı sağlarız.

» Çapraz pazarlama ve remarketing kampanyaları ile markanız ile ilişki kurabilecek potansiyel kitlelere farklı sosyal ağlarda eş zamanlı reklamlarınızı gösterir, web sitenizi ziyaret eden veya hizmet/ ürününüz ile etkileşim kurmuş olan kişilere sosyal medya sayfalarında reklamlarınızı göstererek marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmanızı sağlarız.

» LinkedIn gibi beyaz yaka çalışanlarının ağırlıklı olduğu ağlarda iş ilanlarınızla aradığınız personeli çok daha kolay bulmanıza yardım eder, markanızı gelecekte müşteriniz veya çalışanınız olabilecek kişilere tanıtabiliriz.

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.