• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Mobil Web Yazılımı
Türkiye İş Web firması olarak geleceğin vazgeçilmez alanlarından biri olan mobile tam destek veriyor, web sitenizin tüm mobil cihazlarda en sağlıklı şekilde çalışması için tasarlıyoruz. Çünkü bizler teknolojiyi merkezinden takip ediyoruz.
Mobil Web Yazılımı

MOBİL WEB TASARIM NASIL OLMALI?

1- ERİŞİLEBİLİRLİK
Masaüstü web siteleri kendi mecralarında fırtınalar estirirken mobil cihazların da tüm ihtiyaçlara cevap verebilmesi şarttır. Site ziyaretçileri kolayca size ulaşırken kısıtlanmaması ve özgürce tüm bilgilere erişebilmesi asıl amaçlardan olmalıdır.
 

2- SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Mobil cihazlar farklı dinamiklere ihtiyaç duyduklarından baştan tasarlanmaları gerekir. Bu da kurumsal sitenizin mobilde de uygun ve devam edilebilir olmasını gerekli kılar. 
NS Reklam olarak geleceğin vazgeçilmez alanlarından biri olan mobile tam destek veriyor, web sitenizin tüm mobil cihazlarda en sağlıklı şekilde çalışması için tasarlıyoruz. Çünkü bizler teknolojiyi merkezinden takip ediyoruz. 
 

3- OKUNABİLİRLİK
Mobil cihazların ekran farklılıkları beraberinde okunma kolaylığı ihtiyacını doğurur. Fontların, ikonların ve görsellerin tekrardan mobil için dizayn edilmesi gerekir.
 

4- ULAŞILABİLİRLİK
Mobil web sitelerinin artık gerekliliği arama motorlarının sitenizi en üst sıralarda göstermesiyle doğru orantılıdır. Mobil çözümler, Web sayfanızın arama motorlarında daha kolay ve hızlı index’lenmesine olanak tanır. Ve böylelikle sitenizin bilinirlik düzeyinde sıçrama yapmış olursunuz.


MOBİL WEB TASARIM SÜRECİ
1- HEDEF KİTLE ANALİZİ

Firmanızın sektörünü ve hedef kitlesini inceler, kullanıcı deneyimlerini baz alarak web sitenizde ki yapılması gerekenleri detaylı bir rapor olarak sunarız. Raporumuzu oluştururken mobil web tasarımının hangi firma için ne tür kazanımların elde edildiğini ayrıntılandırırız.
 

2- KULLANICI DENEYİM TASARIMI
Tasarım süreci biten web tasarımınızın mobil ve tabletlere uygun bir şekilde yazılımına geçeriz. Otomatik olarak kendini boyutlandıran mobil web tasarımınızın bu süreçte son teknoloji ile kodlamasını yaparız. Son aşamamızda da yazılımı da biten mobil web tasarımınızın tüm browser, akıllı telefon ve tabletler de incelemelerini bitirir, mobil web sitenizi son dokunuşları yaparak yayına alırız.
 

3- YAZILIM
Tasarım süreci biten web tasarımınızın mobil ve tabletlere uygun bir şekilde yazılımına geçeriz. Otomatik olarak kendini boyutlandıran mobil web tasarımınızın bu süreçte son teknoloji ile kodlamasını yaparız. Son aşamamızda da yazılımı da biten mobil web tasarımınızın tüm browser, akıllı telefon ve tabletler de incelemelerini yapar, mobil web sitenizi son haline getirerek yayınlarız.

 

MOBİL WEB TASARIM FİYATI
Firmanız ya da markanızın mobil web tasarım hizmetini detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Mobil web tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.